Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Скибинці

Скибинці - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру за 5 км від залізничної станції Кашперівка. Населення - 1883 чоловіка.
На території села знаходиться колгосп «Більшовик», за яким закріплено 2451 га угідь, у т. ч. 1538 га орної землі. Напрям господарства зерново-буряковий. Розвинуто тваринництво. У 1971 році за виробничі
досягнення у восьмій п'ятирічці п'ять колгоспників нагороджено орденами і медалями, в т. ч. М. І. Батюка - орденом Леніна.
У 1905 році селяни, зайняті на роботах у поміщицькому маєтку, організували страйк, що тривав два тижні. Каральний загін придушив виступ, 28 страйкарів заарештували.
За мужність і відвагу, виявлені у роки Великої Вітчизняної війни, 87 місцевих жителів нагороджено орденами й медалями. У Скибинцях у 1895 році народився А. Д. Лебединець - заслужений діяч мистецтв Української і Узбецької РСР, керівник групи, яка створювала музику Державного гімну Української РСР.
Біля села збереглися залишки поселення, кургани та знайдено скарб доби бронзи (II тисячоліття до н . е.), у Скибинцях - бронзовий енколпіон часів давньої Русі (XII-XIII ст.).

Скибинці