Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андріївка

Андріївка - село, центр сільської Ради, розташоване на березі річки 3движу, за 12 км від районного центру та найближчої залізничної станції Бородянка. Населення - 1640 чоловік. Сільраді підпорядковане село Червоногірка.
В Андріївці - центральна садиба колгоспу ім. Леніна, який має 3900 га землі, в т. ч. 2200 га орної. Основний напрям господарства - вирощування зернових культур. Розвинуто тваринництво. За сумлінну працю ланкову Г. І. Самусенко та бригадира механізаторів С. І. Шума нагороджено орденом Леніна, комбайнера П. П. Кононенка - орденом Жовтневої Революції.
В селі - середня школа, консультаційний пункт Макарівської заочної середньої школи, 2 клуби, будинок культури, бібліотека. При будинку культури є народний хор - лауреат кількох республіканських конкурсів і фестивалей.'
Під час першої російської буржуазно-демократичної революції 1905-1907 pp. сюди приїздили члени Макарівського соціал-демократичного гуртка, які вели серед селян агітацію проти поміщиків. 15 липня 1917 року селяни захопили 200 га поміщицької землі, проте виступ було придушено.
В роки тимчасової німецько-фашистської окупації в селі діяла підпільна група.
Уродженцю Андріївки А. А. Петриченку за мужність і відвагу, виявлені в боях з німецько-фашистськими загарбниками, посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
На території Андріївки знайдено кам'яні знаряддя праці доби бронзи (II тисячоліття до н. е.) та виявлено давньоруське городище - залишки літописного міста Вздвиженська, за народними переказами міста Андрієва.

Андріївка