Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Єрківці

Єрківці - село, центр сільської Ради. Розашовані на лівому березі Дніпра, за 18 км на захід від районного центру. Населення - 1993 чоловіка.
На території села - колгосп ім. О. М. Горького, за яким закріплено 4188 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3282 га орної землі. Основний напрям господарства - рільництво та м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи в сільськогосподарському виробництві 12 чоловік нагороджено орденами й медалями Союзу РСР.
У Єрківцях є середня школа, клуб, дві бібліотеки, лікарня, пологовий будинок, аптека.
Вперше в історичних документах село згаується 1455 року.
У жовтні 1941 року в Єрківцях уже діяли дві бойові підпільні комсомольсько-молодіжні групи, очолювані комсомольцями - учнями місцевої середньої школи М. М. Яременком і В. Бойком. Згодом ці групи перетворилися на партизанський загін ім. М. О. Щорса.
На околицях Єрківців досліджено 3 кургани пізньоскіфського часу (III-II ст. до н. е.), а також ранньослов'янське поселення черняхівеької культури.

Єрківці