Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тхорівка

Тхорівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 8 км від районного центру і за З км від шосе Сквира-Володарка-Ставище. Населення - 1386 чоловік.
У селі діє спиртовий завод. Тут розташовані також комплексна бригада № 3 колгоспу ім. Першого травня (центральна садиба - в с. Ленінському), за якою закріплено 982 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 797 га орної землі, і відділок радгоспу «Сквирський» (центральна садиба - ум. Сквирі), який має 954 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 866 га орної землі. Основний напрям господарства - зерново-буряковий; розвинуто м'ясо-молочне тваринництво. За самовіддану працю 84 передовиків виробництва нагороджено орденами й медалями, серед них керуючого відділком радгоспу П. Т. Кукала, доярку О. М. Кузнецову і свинарку Т. П. Пасічник-орденом Леніна.
У селі є восьмирічна школа, 2 клуби, 4 бібліотеки.
В 1905 році у Тхорівці відбулося заворушення селян.
У 1919 році в селі створено партійну і комсомольську організації. За бойові подвиги на фронтах Великої Вітчизняної війни 102 жителів нагороджено орденами й медалями СРСР.

Тхорівка