Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Великі Дмитровичі

Великі Дмитровичі - село, центр сільcкої Ради, розташоване за 15 км від районного центру. Населення - 782 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Малі Дмитровичі, Романків.
У селі міститься центральна садиба колгоспу «Вітчизна», за яким закріплено 6495 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2210 га орної землі. Господарство вирощує зернові культури та цукрові буряки; Розвинуте тваринництво.
Біля села знаходиться державне Великодмитрівське торфопідприємство.
У Великих Дмитровичах є середня школа, будинок культури, бібліотека, медамбулаторія, пологовий будинок.
В селі народився Я. Т. Поштаренко, якому під час Великої Вітчизняної війни за мужність і героїзм, виявлені при форсуванні Дунаю, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
Територія сучасної сільради заселена з давніх часів. За с. Малими Дмитровичами, в урочищі Вишеньках, виявлено поселення пізньої трипільської культури (III тисячоліття до н. е.), поблизу с. Великих Дмитровичів, в урочищах Кулаківщині та Кутполі, в 1950 році досліджено поселення зарубинецької культури (II ст. до я. е.).

Великі Дмитровичі