Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Плесецьке

Плесецьке - село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру, за 5 іш від залізничної станції Мотовилівка. Населення - 6845 чоловік.
У селі - центральна садиба колгоспу ім. Першого травня, що має 3167 га землі, в т. ч. Орної- 2662,5 га.
Провідна галузь виробництва - рільництво. Розвинуте тваринництво і садівництво.
Працюють 4 школи - середня, восьмирічна, початкова та вечірня школа сільської молоді, 2 клуби, 4 бібліотеки. Учасники художньої самодіяльності села брали участь у Декаді українського мистецтва та літератури в Москві 1967 року. Діють лікарня та амбулаторія.
Під час німецько-фашистської окупації багато жителів села було в партизанському загоні Героя Радянського Союзу А. С. Грисюка.
У і 950 році у Плесецькому досліджено давньоруське городище IX-XII ст., яке було крайнім західним пунктом оборонної лінії укріплень часів Київської Русі на річці Стугні. В XV- XVII ст. на місці городища побудовано замок, біля якого розташувалося селище. На карті Боплана, складеній у XVII ст., Плесецьке позначене як фортеця.

Плесецьке