Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Юрківка

Юрківка - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру, за 10 км від залізничної станції Жашків, за 8 км від автостради Київ-Одеса. Населення - 907 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Торчицький Степок.
У Юрківці знаходиться центральна садиба колгоспу «Дружба», земельні угіддя якого становлять 1778 га, в т. ч. орної - 1513 га. Напрям господарства - зерново-тваринницький. Розвинуте садівництво, бджільництво, ставкове рибне господарство.
За виробничі успіхи 15 жителів села удостоєні урядових нагород, в т. ч. голова колгоспу Г. Михайлюк та доярка Г. І. Брик - ордена Леніна.
У селі діють восьмирічна школа, бібліотека, клуб, медичний пункт, пологовий будинок.
За героїзм та відвагу, виявлені в боях з окупантами в роки Великої Вітчизняної війни, 110 жителів села нагороджені орденами й медалями СРСР, льотчиці Г. І. Джунківській (Марковій) присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Юрківка