Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лецьки

Лецьки - село, центр сільської Ради. Розташовані на лівому березі Дніпра, в долині річки Броварки, за 15 км на південний схід від районного центру та за 40 км від залізничної станції Переяславська. Населення - 1105 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Вінниці, Пологи-Чобітки.
На території села розміщена центральна саиба колгоспу «Зоря», який має 2770 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1698 га орної землі. З допоміжних підприємств є два млини, механічна та столярна майстерні, кормоцехи. За високі виробничі показники 11 колгоспників-передовиків сільського господарства нагороджено орденами й медалями СРСР.
У Лецьках є восьмирічна школа, клуб, бібліотека; з 1963 року виходить багатотиражна газета «Прапор комунізму».
За мужність і відвагу, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 89 жителів села нагороджено орденами й медалями.
Біля Вінинець досліджено кургани доби бронзи (II тисячоліття до н. е.) та поховання кочівників (IX-XIII ст.) Поблизу Лецьків виявлено рештки поселення Київської Русі.

Лецьки