Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Шарки

Шарки - село, центр сільської Ради. Розташовані на лівому березі річки Гороховатки, що є лівою притокою Росі, за 11 км на північний схід від районного центру і за 5 км від залізничної станції Ольшаниця. Населення - 1456 чоловік.
На території села розміщена центральна
садиба колгоспу ім. 40-річчя Жовтня, за яким закріплено 2864,5 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. орної землі - 2595,3 га. За досягнення в розвитку сільськогосподарського виробництва орденами й медалями Союзу PCP нагороджено 11 чоловік, у т. ч. орденом Леніна-Н. С. Дяченка.
В Шарках є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека. З 1960 року виходить багатотиражна газета «Вперед».
За мужність і відвагу, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни в боротьбі проти гітлерівських загарбників, 102 жителі села нагороджено орденами й медалями.
Поблизу села виявлено залишки поселення черняхівської культури, городища та поселення часів Київської Русі. Між селами Шарками та Ольшаницею досліджено залишки складних укріплень давньоруського міста Шаргорода, яке відігравало значну роль у Київській Русі, розкопано також давньоруські та кочівницькі кургани XXIII століть.

Шарки