Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Горошків

Горошків - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від районного центру і за З км від залізничної станції Кривчунка. Населення - 1708 чоловік. Сільраді підпорядковано с. Ріденьке.
На території Горошкова знаходиться колгосп ім. Леніна. За ним закріплено 2983 га землі, в т. ч. орної - 2368 га. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур, цукрових буряків. Добре розвинуто тваринництво, птахівництво.
У селі є середня школа, будинок культури, дві бібліотеки, пологовий будинок.
Горошків відомий з XVIII ст. У 1918 році сільські більшовики А. С. Дідик, Д. С. Дідик, І. Л. Бондар та ін. створили партизанський загін, який бився з німецькими окупантами.
У роки Великої Вітчизняної війни жителі Горошкова активно включились у партизанську боротьбу. Підпільну роботу вели комуністи Ф. Г. Берегеля та І. В. Якимчук, які загинули від рук ворога.

Горошків