П'ятигори - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Молочній, за 20 км від райцентру і залізничної станції Тетіїв. Населення - 2566 чоловік. Сільраді підпорядковано села Золочне, Одайпіль.
На території села міститься колгосп ім. Карла Лібкнехта та відділок Шевченківського радгоспу. Господарства спеціалізуються на вирощуванні зерна і цукрових буряків. Розвинуто тваринництво. За
колгоспом закріплено 4269 га угідь, у т. ч. 3089 га орної землі. З допоміжних підприємств діють млин і олійниця.
У селі є середня школа, допоміжна школа-інтернат, будинок культури, два клуби, три бібліотеки, дільнична лікарня.
Село має понад 400-річну історію. Колишня назва його Триножин. Уперше під назвою П'ятигори воно згадується в документах за 1596 рік. У 1905 році в селі виник страйк сільськогосподарських робітників. У червні 1918 року місцеві жителі брали участь у повстанні проти кайзерівських окупантів. Тут зупинявся партизанський загін, що йшов з Таращі. В 1919 році виник партійний осередок (секретар В. Петриченко).
У П'ятигорах народився С. X. Сікорський - Герой Радянського Союзу, який у жовтні 1943 року відзначився під час форсування Дніпра в районі Букрина. Житель П'ятигірХ. Г. Дяченко в роки Великої Вітчизняної війни пройшов з колгоспними кіньми і возом у рядах Червоної Дрмії від Сталінграда до Балтики. Після перемоги над ворогом повернув у рідний колгосп коні і віз. За мужність, виявлену в боях з ворогом, його нагороджено орденом Вітчизняної війни 2-го ступеня, багатьма медалями й Грамотою Військової ради армії, яка зберігається в Центральному музеї Радянської Армії, фронтовий віз X. Г. Дяченка - у Білоцерківському краєзнавчому музеї.
У селі живе і працює учасниця руху п'ятисотенниць кавалер ордена Леніна О. І. Петриченко.
Дивиться також інші населені пункти цього району: