Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пристроми

Пристроми - село, центр сільської Ради. Розташовані на правому березі річки Трубежа (притока Дніпра), за 18 км на північний захід від районного центру та за 7 км від автомагістралі Київ-Харків. Населення - 1894 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Вовчків і Заострів.
На території села розміщена центральна садиба радгоспу ім. І. Д. Черняховського, за яким закріплено 4108 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3367 га орної землі. Господарство - овочево-молочного напряму. З допоміжних підприємств є механічна та столярна майстерні, кузня, млин.
За досягнуті успіхи в сільськогосподарському виробництві 6 чоловік удостоєно орденів і медалей CPСP.
В селі є середня школа, клуб, бібліотека, лікарня, мед амбулаторія.
За мужність і відвагу, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни в боротьбі проти гітлерівських загарбників, 118 жителів села нагороджено орденами й медалями.
Поблизу Пристромів виявлено залишки великого поселення доби бронзи (III-II тисячоліття до н. е.) та городища часів Київської Русі, а біля Вовчків - поселення зарубинецької та черняхівської культур.

Пристроми