Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Загальці

Загальці - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км від районного центру. Населення - 2199 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Бондарня, Гай, Нова Буда, Потапшя.
На території села розміщена центральна садиба колгоспу «Зоря», який має 2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,6 тис. га орної землі. За трудові успіхи 8 колгоспників відзначено урядовими нагородами.
У Загальцях є середня, восьмирічна й початкова школи, будинок культури, клуб, дві бібліотеки, лікарня.
Загальці засновані наприкінці XI століття.
За мужність і героїзм, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни, 222 жителі нагороджені орденами й медалями СРСР. У 1942- 1943 pp. у Загальцях діяла підпільна патріотична організація «Більшовицький агітатор № 1», створена секретарем комсомольської організації середньої школи Г. В. Петрусем. Очолював її комуніст В. Р. Галака. Підпільники вели агітацію серед населення, допомагали партизанам, влаштовували диверсії на залізниці. В вересні 1943 року майже всі підпільники були схоплені й закатовані гестапівцями.

Загальці