Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Киданівка

Киданівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 14 км від районного центру і за 16 км від залізничної станції Богуслав. Населення - 1691 чоловік.
У Киданівці міститься колгосп «Зірка», за яким закріплено 1648 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1455 га орної землі. Виробничий напрям господарства - зерново-буряково-тваринницький. За трудові досягнення 15 передовиків виробництва нагороджено медалями.
У селі є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека.
Перші згадки про Киданівку в історичних джерелах належать до 1722 року. В 1905 році в селі відбувся виступ селян, організатором якого був наймит А. Крикун.
Під час тимчасової німецько-фашистської окупації в районі Киданівки діяв партизанський загін ім. Кутузова. За мужність і відвагу, виявлені у Великій Вітчизняній війні, 137 жителів села нагороджено орденами й медалями СРСР.

Киданівка