Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Забуяння

Забуяння - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км від районного центру та за 3 км від залізничної станції Буян. Населення - 1083 чоловіка. Сільраді підпорядковане село Волосінь.
У Забуянні - центральна садиба колгоспу «Україна», що має 4200 га землі, в т ч. орної 1716 га. Господарство спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві і вирощуванні картоплі та льону. Розвинуто садівництво та городництво. Поблизу села є значні поклади торфу, який використовується як паливо і для виготовлення торфо- та мінерально-аміачних добрив.
У селі - середня школа з інтернатом, клуб, бібліотека. Працює дільнична лікарня.
Перші відомості про 3абуяння належать до XVII століття.
В роки тимчасової німецько-фашистської окупації в селі діяла підпільна група, яку очолив офіцер Червоної Армії М. Н. Брайцеко. В 1943 році був організований місцевий партизанський загін на чолі з М. М. Колосом. 115 жителів села за мужність і відвагу, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни, нагоро джені орденами і медалями Радянського Союзу.

Забуяння