Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ненадиха

Ненадиха - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км від районного центру і за 5 км від залізничної станції Денгофівка. Населення - 1071 чоловік.
На території села міститься колгосп ім. Шевченка, за яким закріплено 1902 га землі, в т. ч. 1507 га орної. Господарство спеціалізується на виробництві зерна, цукрових буряків. Розвинуто тваринництво.
В Ненадисі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, пологовий будинок.
Вперше село згадується в документах другої половини XVII ст. 1922 року в селі організовано партійний і комсомольський осередки.
У Ненадисі під час німецько-фашистської окупації діяла підпільна група на чолі з Л. В. Kara рлуцьким, яка підтримувала зв'язок з партизанами. У серпні 1942 року фашисти схопили керівника підпілля й розстріляли. За мужність і відвагу, виявлені у роки Великої Вітчизняної війни, уродженцю села К. П. Сліпанчуку, учаснику боїв на озері Хасан, присвоєно 'звання Героя Радянського Союзу. Житель села Д. В. Цовбун - учасник Кронштадтського повстання 1905 року.

Ненадиха