Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Блиставиця

Блиставиця - село, центр сільської Ради, розташоване за 22 км від районного центру і за 6 км від залізничної станції Буча. Населення - 1260 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Озера.
На території села міститься центральна садиба колгоспу «Шлях правди», за яким закріплено 1,2 тис. га сільськогосподарських угідь, з них 1,1 тис. га орної землі. За успіхи в розвитку сільського господарства 5 колгоспників відзначені урядовими нагородами, у т. ч. доярка А. С. Кушніренко - орденами Леніна і Трудового Червоного Прапора.
Село має восьмирічну школу, будинок культури, бібліотеку.
У 1922 році створено комсомольський осередок.
За мужність і героїзм, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни, 98 жителів Блиставиці нагороджені орденами й медалями СРСР.
Уродженці села В. А. Католиченко - кандидат технічних наук, П. С. Леоненко - кандидат економічних наук.
На території Блиставиці та на  її околицях знайдено знаряддя праці кам'яного віку, виявлено слов'янський могильник X-XIII століття.

Блиставиця