Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дениси

Дениси - село, центр сільської Ради. Розташовані на правому березі річки Супою (приока Дніпра), за 26 км на схід від районного центру та за 18 км від залізничної станції Яготин. За 11 км від села проходить автомагістраль Київ - Харків. Населення - 1236 чоловік.
На території села розміщена центральна садиба колгоспу ім. Г. І. Петровського, за яким закріплено 3130 сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2216 га орної землі. Основний напрям господарства - вирощування зернових культур. Значне місце в сільськогосподарському виробництві належить тваринництву. З допоміжних підприємств є пилорама, млин, механічна та столярна майстерні; працює торфопідприємство районного значення.
За трудові успіхи, досягнуті в сільськогосподарському виробництві, 20 колгоспників нагороджено орденами й медалями Союзу РСР.
У Денисах є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
В історичних джерелах село вперше згадується 1622 року.
За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників на фронтах Великої Вітчизняної війни, 70 жителів села нагороджено орденами й медалями. Восени 1943 року в будинку колгоспника М. Брауся містився командний пункт 1-го Українського фронту.

Дениси