Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Капустинці

Капустинці - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від районного центру. Населення - 1577 чоловік. Сільраді підпорядковані села Добраничівка та Плужники.

В селі - колгосп «Дружба», який має 4980 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3860 га орної землі. Основний напрям господарства - вирощування зернових культур та цукрових буряків. Розвинуто тваринництво. Тракториста колгоспу М. Н. Хоменка нагороджено орденом Леніна.
В Капустинцях є середня школа, будинок культури, бібліотека, лікарня на 25 ліжок.
Уродженцем села є Г. П. Онищенко - колишній заступник Голови Ради Міністрів УРСР, член ЦК КП України, нагороджений двома орденами Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора та медалями Радянського Союзу. В с. Плужниках народився український радянський письменник Д. П. Гордієнко.
Біля села Добраничівки на пізньопалеолі- тичній стоянці (15 тис. років тому) досліджено залишки кількох наметоподібних жител, ями, сховища з кістками мамонтів. Тут знайдено унікальні вироби з прозорого та димчатого кришталю, схематизовану фігурку жінки з янтаря.

Капустинці