Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Владиславка

Владиславка - село, центр сільської Ради. Розташоване в долині річки Бутеня на автомагістралі Київ - Дніпропетровськ, за З км від районного центру та залізничної станції Миронівка. Населення - 1717 чоловік. Сільраді підпорядковані села Вахутинці та Гулі.
У Владиславці розташована центральна садиба колгоспу ім. Чапаева, земельні угіддя якого становлять 2120
га, у т. ч. 1780 га орної землі, господарство має зерново-тваринницький напрям. У селі працюють міжколгоспбуд і круп'яний завод.
За успіхи в розвитку сільського господарства орденами й медалями нагороджено 7 колгоспників, у т. ч. Г. Я. Кириченко - орденом Леніна,
К. І. Корнієнко - орденом Леніна та орденом Жовтневої Революції, А. М. Бреус - орденом Жовтневої Революції.
У селі є восьмирічна школа, будинок культури, 2 бібліотеки.
Владиславка заснована в 1757 році. За мужність і героїзм, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни, понад 250 жителів села нагороджено орденами й медалями.
За роки Радянської влади вищу освіту здобули 34 жителі села, серед них Ф. Г. Кириченко - академік, лауреат Ленінської премії, Герой Соціалістичної Праці.

Владиславка