Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пологи

Пологи - село, центр сільської Ради. Відстань до районного центру- 45 км, до автостради Київ-Одеса-7 км, до залізничної станції Устимівка-5 км. Населення - 3067 чоловік.
У селі розташована центральна садиба колгоспу «Прапор Леніна», що має 2451,7 га землі, в т. ч. 2305,7 га орної. Вирощуються зернові й технічні культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку колгоспного виробництва 6 чоловік нагороджено орденами и медалями, у т. ч. орденом Леніна - голову колгоспу Й. К. Гадомського, комбайнера П. Я. Засуху. Комбайнер С. М. Бедзюх удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
У Пологах є середня школа, бібліотека, будинок культури.
Село заснували козаки в XVII ст. 2 січня 1826 року через Пологи проходив повсталий Чернігівський полк на чолі з офіцерами-дека-бристами. В 1905 році в селі відбувся виступ селян проти поміщика.

Дивиться також інші населені пункти цього району:

Пологи