Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лехнівка

Лехнівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км від районного центру і за 4 км від залізничної станції Березань. Населення - 1026 чоловік. Сільській Раді підпорядковані с. Недра і с-ще Садове.
У Лехнівці знаходиться птахорадгосп «Лехнівський» (до 1968 року - відділок Березанської птахофабрики). Радгосп спеціалізується на виробництві м'яса і молока. Крім курей, він має 2700 голів великої рогатої худоби. За господарством закріплено 6400 га землі, в т. ч. 5184 га орної.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. 6 лікарня.
У дореволюційний час у Лехнівці розвивався борошномельний промисел. На початку XX ст. навколо села було 64 вітряки і великий паровий млин.
За бойові заслуги на фронтах Великої Вітчизняної війни понад 100 жителів села нагороджено орденами і медалями. У с. Недрі народився народний артист УРСР М. К. Висоцький. (1885-1950).

Лехнівка