Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Біївці

Біївцї - село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Богуслав. Населення - 1675 чоловік.
У Біївцях міститься колгосп «Правда», за яким закріплено 2461 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2017 га орної землі. Виробничий напрям господарства - зерново-тваринницький; розвинуто також буряківництво. За трудові досягнення 57 передовиків виробництва нагороджено орденами і медалями, серед них С. Т. Бузцика - орденом Леніна.
У селі е восьмирічна і початкова школи, 2 клуби, 2 бібліотеки, а також пологовий будинок.
Перші згадки про Біївці в історичних джерелах належать до 1736 року. Назва села походить від річки Біївки, що протікала тут раніше.
У 1921 році в Біївцях виникла комсомольська організація. За мужність і героїзм, виявлені у Великій Вітчизняній війні, 148 жителів села нагороджено орденами й медалями СРСР.
В урочищі Момотах виявлено залишки давньоруського поселення та городища IX- X століть.

Біївці