Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дівички

Дівички - село, центр сільської Ради. Розташовані на лівому березі Дніпра, за 18 км на захід від районного центру та за 51 км від залізничної станції Переяславська. Населення - 1450 чоловік. Сільраді підпорядковано населений пункт Ковалин.
На території села розміщена центральна садиба радгоспу «Дніпро», який має 2447 га сільськогосподарських угідь, з них 1749 га орної землі.
Будівництво теплотраси в Єрківському колгоспі ім. Горького. 1969 p.
В селі е восьмирічна школа, клуб, дві бібліотеки.
З історичних документів відомо, що село існувало наприкінці XVII століття.
За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі проти гітлерівських загарбників на фронтах Великої Вітчизняної війни, 86 жителів села нагороджено орденами й медалями. Уродженцеві Ковалина генерал-майору О. П. Роману за проявлений героїзм під час форсування Одера в 1945 році присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
Поблизу села знайдено рештки поселбнь доби неоліту (V-III тисячоліття до н. е.), міді- бронзи (III - початку І тисячоліття до н. е.), раннь ослов'янської черняхівеької культури, а також кургани скіфських часів (VI-III ст. до н. ери).

Дівички