Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бабинці

Бабинці - селище міського типу (з 1938 р.), центр селищної Ради, розташоване за 15 км від районного центру і за 7 км від залізничної станції Клавдіеве. Населення - 2900 чоловік. Селищній Раді підпорядковані населені пункти Буда-Бабинецька, Голокрилля, Рудня-Шибенська.
У селищі працює склозавод, заснований 1860 року. За самовіддану працю 3 робітники заводу відзначені урядовими нагородами. Тут також розташовані підсобне господарство управління торгівлі виконкому Київської міської Ради депутатів трудящих та бригада колгоспу ім. Кірова, центральна садиба якого - в с. Здвижівці.
На території Бабинців б середня і початкова школи, клуб, бібліотека, лікарня. Вчителька середньої школи О. К. Петренко нагороджена орденом Леніна.
Бабинці в історичних документах уперше згадуються 1552 року.
За активну участь у Великій Вітчизняній війні понад 200 жителів нагороджено орденами й медалями CPСP. 1942 року в селі працювала підпільна комсомольська група, яку очолювала вчителька Г. В. Козлова.

Бабинці