Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Митниця

Митниця - село, центр сільської Ради, розташоване за 9 км від районного центру вздовж автостради Київ-Одеса. Населення - 1077 чоловік.
У Митниці - центральна садиба колгоспу ім. Леніна, що має 1467,2 га землі, в т. ч. 1104 га орної. Вирощують
пшеницю, кукурудзу, овочі, цукрові буряки. Розвинуте, молочне тваринництво, свинарство і птахівництво. За успіхи в розвитку колгоспного виробництва 167 чоловік нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу, в т. ч. орденом Леніна - ланкову А. І. Сороку.
В селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Митниця виникла в XVII ст. Після укладення «Вічного миру» на кордоні між Росією і Польщею було відкрито митницю, де брали мито за товари, що їх ввозили в межі Російської держави. Звідси й походить назва села.
Біля Митниці є два кургани і проходить один із Змійових валів (тепер називається Митницьким). Понад 100 років по цьому валу проходив кордон між Росією та землями, які захопила Польща.
За бойові заслуги на фронтах Великої Вітчизняної війни 67 жителів села нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них І. С. Тонковид, удостоєний ордена Слави трьох ступенів.

Дивиться також інші населені пункти цього району:

Митниця