Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Перемога

Перемога (до 1945 року - Ядлівка) - село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру і за 22 км від залізничної станції Баришівка. Населення - 3041 чоловік.
У селі - радгосп «Перемога», який має 6778 га землі, в т. ч. 4290 га орної. Вирощують переважно зернові, картоплю та овочі. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
Село має середню школу, клуб, бібліотеку. Діє лікарня.
Вперше в історичних документах Ядлівка згадується в середині XVII ст. В період революції 1905-1907 pp. у селі відбулося заворушення селян, які вимагали розподілу поміщицької землі. Викликані місцевими властями війська придушили виступ. Один з організаторів його П. І. Сергієнко був заарештований.
Під час Великої Вітчизняної війни багато місцевих жителів вступило до партизанського загону ім. Щорса.
За високі показники в розвитку сільськогосподарського виробництва 18 чоловік нагороджено орденами СРСР, у т. ч. Є. У. Гречкосій - орденом Леніна.

Перемога