Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Станіславчик

Станіславчик (давня назва - Братчикова Гребля) - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км від районного центру, за 40 км від залізничної станції Жашків. Населення - 1517 чоловік.
У Станіславчику міститься колгосп ім. Калі- ніна, земельні угіддя якого становлять 2055 га, в т. ч. орної землі - 1923 га. Основний напрям господарства вирощування зернових культур і м'ясо-молочне
тваринництво. Розвинуте рибне господарство (є два ставки площею 90 га). За трудові успіхи урядових нагород удостоєно 9 колгоспників.
У селі є середня школа, бібліотека, клуб, пологовий будинок.
Село Станіславчик виникло на початку XVIII ст. Його жителі брали активну участь у Київській козаччині. Карателі вчинили жорстоку розправу над селянами.
За героїзм, виявлений у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни, 189 жителів села нагороджені орденами й медалями.

Станіславчик