Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Петрівське

Петрівське (до 1924 року - Юшків Ріг) - село, центр сільської Ради, розташоване поблизу шосе Тараща-Ставище, за 18 км від районного центру і за 42 км від залізничної станції Ольшаниця. Населення-1374 чоловіка.
У Петрівському - центральна садиба колгоспу ім. Мічуріна, який має 2786 га землі, в т. ч. 2670 га орної. Основний виробничий напрям господарства - вирощування зернових культур. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи, досягнуті у виробництві сільськогосподарської продукції, 11 колгоспників нагороджено орденами й медалями, в т. ч. комбайнер М. Ф. Краснопольський - орденом Леніна.
В селі є середня школа, будинок культури, бібліотека.
Вперше Петрівське згадується в історичних документах за 1789 рік. У 1889 році тут відбулося заворушення селян, які відмовилися сплачувати викупні платежі за землю.
За мужність і відвагу, виявлені на фронтах Великої Вітчизняної війни, 152 чоловіка нагороджено орденами й медалями Союзу РСР.

Петрівське