Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Острів

Острів - село, центр сільської Ради. Розташований на правому березі Росі, там де впадає в неї двома рукавами річка Насташка, утворюючи острів. Звідси й походить назва села.    Відстань до районного центру - 9 км, залізничної станції Сухоліси - 7 км. Населення - 3206 чоловік. Сільраді підпорядкований населений, пункт Довгалівське. Село має середню школу, бібліотеку, будинок культури.    
На території села розміщена центральна садиба радгоспу «Дружба», за яким закріплено 3016,2 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2587,5 га орної землі. У післявоєнні роки за  успіхи, досягнуті в розвитку сільськогосподарсь кого виробництва, 11 чоловік нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу, в т. ч. орденом Леніна - свинарку О. Ф. Люлько.    В Довгалівському народилися П. К. Запорожець (1873-1905) - соратник В. І. Леніна по петербурзькому «Союзу боротьби за визволення    робітничого класу», В. С. Довгалевський (1885-1934) -радянський державний діяч і дипломат, Ф. М. Бурлака - український радянський письменник.  
 

Острів