Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бране Поле

Бране Поле - село, центр сільської Ради, розташоване за 23 км від районного центру та за 25 км від залізничної станції Богуслав. Населення - 1269 чоловік.
У Браному Полі міститься колгосп «Дружба», за яким закріплено 1514 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1408 га орної землі. Виробничий напрям господарства - зерново-буряковий; розвинуто також м'ясо-молочне тваринництво. За трудові досягнення 6 передовиків виробництва нагороджено орденами й медалями.
У селі працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, а також пологовий будинок.
Бране Поле - село давнього походження. Його назва пов'язана з історичними подіями XI-XII ст. У 1594 - 1596 pp. у цій місцевості сталися бої між селянсько-козацькими загонами під проводом С. Наливайка і польсько- шляхетським військом, а в 1637 році - між селянсько-козацьким військом на чолі з П. Бутом та К. Скиданом і польсько-шляхетським військом. Біля села є курган, який має назву Могила козацького сина.
За мужність, виявлену у Великій Вітчизняній війні, 91 жителя Браного Поля нагороджено орденами й медалями СРСР.

Бране Поле