Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Устимівка

Устимівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 45 км від районного центру і за 1 5 км від залізничної станції Устимівка. Населення - 2689 чоловік.
У селі міститься центральна садиба колгоспу «40 років Жовтня), який має 2010 га землі, в т. ч. 1927 га орної.
Вирощують переважно зернові культури і цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тварицництво. Колгосп посідає одне з перших місць у районі за врожайністю зернових. Протягом 1965-1968 pp. одержано з кожного гектара в середньому 34,8 цнт, у т. ч. пшениці - 39 цнт. За виробництвом молока і м'яса колгосп займає друге місце в районі. У 1967 році на 100 га сільськогосподарських угідь вироблено 164,7 цнт м'яса, 608,9 цнт молока.
За визначні успіхи в розвитку колгоспного виробництва 15 передовиків нагороджено орденами й медалями СРСР, у ї. ч. орденом Леніна - голову колгоспу Героя Соціалістичної Праці Ф. М. Тромсу, бригадира рільничої бригади М. Ф. Гуренка, ланкову Н. О. Прутенко.
В Устимівці є середня школа, клуб, бібліотека.
Між Устимівкою та Ковалівкою в січні 1826 року війська, послані царем, розгромили повстанців Чернігівського полку на чолі з з С. Муравйовим-Апостолом. У 1905-1907 pp. в Устимівці відбулися селянські заворушення.

Устимівка