Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мисайлівка

Мисайлівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 6 км від районного центру і за 8 км від залізничної станції Богуслав. Населення - 2513 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Чайки.
У Мисайлівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна, за яким закріплено 3911 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3618 га орної землі. Виробничий напрям господарства - зерново-буряковий; розвинуто також м'ясо-молочне тваринництво. За трудові досягнення 7 передовиків виробництва нагороджено орденами й медалями.
У селі працюють восьмирічна та початкова школи, клуб, 2 бібліотеки.
Перші згадки про Мисайлівку в історичних джерелах належать до 1705 року.
В період тимчасової німецько-фашистської окупації активно боролась проти ненависного ворога жителька Мисайлівки комсомолка М. К. Гризун, яку назвали радянською Марусею Б огуславкою. За мужність і відвагу, виявлені у Великій Вітчизняній війні, 382 місцевих жителів нагороджено орденами й медалями СРСР.
На території села виявлено 2 городища і 2 кургани часів Київської Русі.

Вільховець